Internetas

Jeigu telefone ar planšetėje neveikia internetas, patikrinkite:

– ar SIM kortelė registruojasi prie tinklo;

– ar nėra įjungtas skrydžio režimas;

– ar įjungti mobilieji duomenys;

– ar nustatytas interneto prieigos taškas APN. Kaip tai padaryti sužinokite čia.


Jeigu Jūsų įrenginys neaptinka maršrutizatoriaus skleidžiamo WiFi ryšio:

– Įsitikinkite ar maršrutizatorius yra įjungtas, ar šviečia WiFi lemputė.

– Patikrinkite ar įrenginyje kurį bandote prijungti prie maršrutizatoriaus yra įjungta WiFi funkcija.

– Perkraukite maršrutizatorių, jeigu tai nepadeda, atstatykite gamyklinius parametrus vadovaudamiesi įrenginio instrukcija.


Jeigu dažnai atsijungia internetas

Jei kompiuteris nuolat be priežasties atsijungia nuo BITĖS mobiliojo interneto tinklo ir tenka iš naujo prisijungti, rekomenduojame naudojantis BITĖS padengimo žemėlapiu, patikrinti ar nesinaudojate internetu prasto padengimo zonoje.


Nepastovus interneto greitis

Jei manote, kad internetas veikia per lėtai, duomenų sparta nepastovi, o signalo tipas nuolat šokinėja tarp 2G, 3G ar 4G, rekomenduojame nusistatyti tinklo signalo pirmumą. Jei internetu naudojatės mieste, rinkitės tik 3G arba tik 4G, o jeigu naudojatės atokiau nuo miesto ar užmiestyje – rinkitės tik 2G ryšį.

Naudodamiesi BITĖS padengimo žemėlapiu, patikrinkite kokio padengimo zonoje naudojatės internetu, tai padės nuspręsti, kokį tinklo signalo pirmumą pasirinkti.

Nepavyksta? Skambinkite mūsų konsultantams klientų aptarnavimo telefonu 1501 (0,15 Eur/min.).

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Norint naudotis BITĖS mobiliuoju internetu, reikia nustatyti tinkamus interneto parametrus:

Interneto prieigos taškas (APN) turi būti – „internet“ (taip pat gali būtinaudojami APN banga arba wap). Papildomų nustatymų vesti nereikia. Jei naudojatės statiniu IP adresu, būtina naudoti „bangapro“ interneto prieigos tašką.

– Telefonuose su Android operacine sistema, norint nusistatyti interneto nustatymus reikia eiti:
Nustatymai > Daugiau tinklų > Mobilieji tinklai > Prieigos taškų pavadinimai > Pridėti naują. (Nustatymų kelias gali skirtis priklausomai nuo telefono gamintojo ir operacinės sistemos versijos).

 

– Telefonuose su iOS operacine sistema (Apple) reikia eiti: Settings > Mobile data > Mobile data network.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Svarbu žinoti, kad duomenų perdavimo greitis priklauso nuo daugelio veiksnių: atstumo iki bazinės stoties, geografinių ir urbanistinių vietos ypatumų (pvz. kalvotumo, užstatymo intensyvumo, aplink esančių pastatų aukščio ir techninių charakteristikų), vartotojų naudojamų įrenginių ir konkrečios bazinės stoties apkrovimo tuo metu.

Mobiliuosiuose įrenginiuose naudojamo interneto sparta taip pat priklauso nuo naudojamos duomenų perdavimo technologijos tipo. Šiuo metu galima išskirti kelis skirtingus ryšio tipus:

2G ryšys – tai duomenų perdavimo technologija veikianti 900 MHz dažnių juostoje. Prisijungus telefone prie 2G interneto, šalia ryšio padalų bus matoma raidė G – GPRS arba raidė E – EDGE. Nuo to priklausys Jūsų interneto naršymo greitis: GPRS – teoriškai pasiekia iki 80 kbps, EDGE – iki 240 kbps.

3G ryšys – tai duomenų perdavimo technologija, leidžianti pasiekti kur kas didesnius greičius negu 2G, veikianti 900 MHz ir 2100 MHz dažniais. Prisijungus telefone prie 3G ryšio, užsidegs viena iš šių reikšmių – H (teorinis greitis iki 21 Mbps) arba H+ (teorinis greitis iki 42 Mbps).

4G ir 4G+ ryšys – duomenų perdavimo technologija, įprastai veikianti 800 MHz, 1800 MHz, 2100 MHz ir 2600 MHz dažnių ruožuose. Maksimalus teorinis greitis „Bitės“ 4G/4G+ ryšio tinkle yra 600 Mbps. Testavimai parodė, kad praktiškai vartotojų patiriamas vidutinis greitis 4G+ ryšio zonoje yra apie 80 Mbps, o 4G – apie 30 Mbps.

5G ryšys – tai naujos kartos ryšio technologija, dirbsianti 700 MHz, 2,3GHz ir 3,5GHz dažnių ruožuose, leisianti pasiekti daugiau nei 3 Gbps greitį bei užtikrinti mažesnį nei 1 ms vėlinimą. Tai technologija, kuri pirmiausia pasireiškia ženkliu duomenų perdavimo spartos padidėjimu. Didelis dėmesys yra skirtas daiktų internetui, automobilių autonomiškumui, vaizdo perdavimui. Pagrindinė technologijos esmė sujungti visus galimus įtaisus į vieną tinklą, bet kurioje vietoje, bet kuriuo metu. 5 kartos tinklas užtikrins didesnį visuomenės saugumą, efektyvesnį pramonės veikimą, padės apsaugoti sveikatą bei suteiks daugybę kitų privalumų.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

BITĖS 4G+ (4G LTE-Advanced) tinklas yra antrosios kartos 4G ryšio technologija, kurios maksimalus teorinis greitis yra 300 Mbps. Mūsų atlikti matavimai rodo, kad praktiškai vartotojų patiriamas vidutinis greitis 4G+ ryšio zonoje yra apie 80 Mbps.

Tam, kad galėtumėte naudotis 4G/4G+ internetu, Jums reikalinga naujos kartos SIM kortelė ir įrenginys su 4G/4G+ funkcija. SIM kortelę patogiausia pasikeisti atvykus į artimiausią BITĖS saloną, arba paskambinus klientų aptarnavimo nr. 1501.

BITĖS ryšio žemėlapis buvo sukurtas atsižvelgiant į teorinius parametrus, apytikslį vietovės reljefą, miškus ir pastatų užstatymą, todėl galima nežymi tinklo padengimo paklaida.

Ryšio greitis konkrečioje vietoje priklauso nuo daugelio veiksnių: atstumo iki bazinės stoties, miesto užstatymo intensyvumo, kalvotumo, pastatų aukščio, kitų vartotojų naudojamų įrenginių ir konkrečios bazinės stoties apkrovimo tuo metu.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Tai reiškia, kad jums buvo suteikta papildoma paslauga. Nuo 2022 m. spalio mėn. klientai, kurių planuose buvo „Facebook“ duomenų paketas, vietoje jo už tą pačią kainą (1,45 Eur/mėn.) naudoja 5 GB duomenų paketą.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Interneto grupė buvo teikiama tam, kad esant poreikiui prie jos būtų galima pridėti papildomas SIM korteles ir klientams reikėtų mokėti tik už jas, o ne papildomas grupes. Beje, pakeitus interneto planus į naujausius grupės mokestis nebetaikomas.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Gaukite pasiūlymą

Mane domina:

Palikite savo kontaktus ir mes jums atrašysime.